HOTEL


Niewielki butikowy hotel znajdujący się w zabytkowym XIX wiecznym neoklasycystycznym dworze.Elegancki obiekt jest otoczonym 100-letnim parkiem i ogrodem pełnym kwiatów, usytuowanym zaledwie 30 minut drogi na wschód od Poznania. Niezwykle serdeczna obsługa, zawsze chętna do pomocy sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe, a kameralna atmosfera daje poczucie komfortu i sprzyja pełnej relaksacji. W tak urokliwym miejscu każde pragnienie naszych gości jest natychmiast zaspakajane, przez co wśród naszych gości nie brakuje przedstawicieli kultury, sztuki jak i świata polityki.

RESTAURACJA


Hotelowa restauracja pozostaje do dyspozycji gości siedem dni w tygodniu. Cechuje się zdrową, sezonową kuchnią. Śniadania w formie szwedzkiego stołu są bogate w różnorakie produkty dostarczane przez lokalne, ekologiczne gospodarstwa.Niewielka sezonowa karta przyciąga ofertą ciekawych dań tworzonych z prawdziwą pasją.

DLA FIRM

 

Szkolenia i konferencje

Wszystkie konferencje i szkolenia organizowane w naszym obiekcie są w pełni dostosowane do potrzeb organizatora. W trakcie spotkań uczestnicy mogą liczyć na przerwy kawowe i pyszne domowe ciasta, a po szkoleniu czeka na nich wspaniały obiad.

 

Sala konferencyjna

Duża sala konferencyjna jest wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do przeprowadzenia idealnych spotkań biznesowych o różnym charakterze. Dwie mniejsze, klasycznie wystrojone sale dają poczucie komfortu. Sprzyjają spotkaniom z współpracownikami przy kawie lub lampce wina w komfortowej atmosferze.

Sala balowa

Nasza sala balowa łączy funkcjonalność z historycznym klimatem zamku, dając szeroką możliwość aranżacji. Usytuowana w centralnym punkcie dworu z bezpośrednim wyjściem na ogród doskonale sprawdza się jako tło do organizacji uroczystości rodzinnych takich jak urodziny, komunie czy śluby.