Planujecie ślub? Zapraszamy do Dworu Podstolice

 

Zobaczcie jak zmienił się Dwór Podstolice na potrzeby ślubnej imprezy. W sobotę 4 sierpnia Joanna i Krzysztof celebrowali u nas początek swoje nowej drogi. Kolor dodatków został dobrany według życzeń panny młodej. Podczas wesela współpracowaliśmy z dj – Sławkiem Sobańskim. Informację o jego pracy znajdziecie tutaj: https://wedding.pl/dj-na-wesele/slawomir-sobanski

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Dostosowujemy się do Państwa życzeń, sugestii i planów. Doradzamy, podpowiadamy a w konsekwencji realizujemy to, co wcześniej udało nam się wypracować. Mamy tu na myśli zarówno menu jak i wystrój Dworu.  

 

 

 

 

 

         

 

 

2 myśli o “Planujecie ślub? Zapraszamy do Dworu Podstolice

  1. Beata z rodziną z Suwałk Odpowiedz

    „i ja tam byłam..” Miejsce magiczne! Dwór pachnie historią a pięknie, stylowo urządzone wnętrza pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w czasie (nie tylko na przyjęciu weselnym). Wszystko w otoczeniu pięknego parku ze stawem, fontanną i klimatycznymi zakątkami.
    Na każdym kroku widać dbałość o najdrobniejszy szczegół, świetna, niezobowiązująca atmosfera. Pani Beatka z małżonkiem potrafią zachować wspaniałą równowagę pomiędzy przemiłym towarzyszeniem gościom a zapewnieniem im swobody, by czuli się jak u siebie w domu. Perfekcjonizm, uśmiech i serdeczność obsługi na każdym kroku. Posiłki i napoje wykwintnie podane, przepyszne, a zupa krem z topinamburu podbiła moje kubki smakowe! Jako goście weselni czuliśmy się doskonale „jak onegdaj u wujostwa we dworze…” Polecam! Ja jestem zauroczona!

  2. Pingback:solars.biz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *