HOTEL

Dwór Podstolice to niewielki butikowy budynek utrzymany w XIX wiecznym neoklasycystycznym klimacie. Otoczony jest 100-letnim parkiem, w którym można spotkać pawie i ogrodem pełnym kwiatów. Wszystko to usytuowane jest zaledwie 30 minut drogi na wschód od Poznania. Zawsze chętna do pomocy obsługa sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe, a kameralna atmosfera daje poczucie komfortu i sprzyja pełnej relaksacji. Dwór Podstolice to bardzo urokliwe, a zarazem dyskretne miejsce chętnie odwiedzane przez ludzi kultury, sztuki jak i świata polityki.

Cena pokojów:

 – pokój 1- osobowy

 – pokój 2 – osobowy

– pokój studio

– pokój 2 osobowy z łożem małżeńskim

– apartament dwupokojowy

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.

DLA FIRM

Szkolenia i konferencje

Dwór Podstolice to doskonałe miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Sale każdorazowo dostosowujemy do Państwa potrzeb. W czasie przerwy oferujemy kawę, herbatę, zimne napoje oraz podstolicowe domowe ciasto. Natomiast po skończonym szkoleniu zapraszamy na obiad a następnie na biesiadę przy wybranych przez gości trunkach.

Sala konferencyjna

Dwór Postolice dysponuje salą konferencyjną, która jest dostosowana do spotkań biznesowych o wszelakiej tematyce. Ponadto wyposażona jest we wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do przeprowadzenia szkoleń. Tuż obok mieści się pomieszczenie, w którym znajdują się wygodne kanapy i fotele. Miejsce to idealnie nadaje się do krótkiego odpoczynku w czasie przerw szkoleniowych lub też do rozmów biznesowych.
Sale konferencyjne Dworu Podstolice wyróżnia wyjątkowy wygląd. W pomieszczeniach znajdują klasyczne, wygodne meble charakterystyczne dla dworów z XIX wieku.
Uczestnicy konferencji lub szkoleń mają możliwość zarezerwowania pokoju w podstolicowym Dworze.

Sala balowa

Polskie dwory są wyjątkowe między innymi dzięki niezwykłym salom balowym. Nie inaczej jest w Dworze Podstolice. Została ona zaprojektowana w sposób, który daje duże możliwości aranżacyjne. Można w niej organizować koncerty, ponieważ posiada podest służący również za scenę. Poza tym, jest to doskonałe miejsce na organizację komunii, wesela (w zależności od życzenia gości może służyć jako jadalnia lub też sala taneczna), ale także innych imprez okolicznościowych.
Podstolicowa sala balowa usytuowana jest w centralnym punkcie dworu z bezpośrednim wyjściem na ogród, co stanowi jej kolejny atut.